Žichovice – Hory Matky Boží 14 : 0 (4 :0)

29. Květen 2011 | Publikoval | V rubice Mistráky

V předposledním domácím zápase sezóny jsme přivítali poslední celek tabulky, se kterým jsme se na podzim trápili a vyhráli jen 1:0. Tentokrát bylo utkání jednoznačné a dosáhli jsme rekordního výsledku.

Trenér Ing. Mourek měl tentokráte k dispozici kompletní sestavu a mohl vybírat z dvacetičlenného kádru. Kromě jmen jsme mírně změnili i rozestavení, tak trochu podle hesla staří dozadu, mladí dopředu a střední generace na lavičku nebo do knajpy. Nutno podotknout, že většina tahů trenérovi vyšla a přinesla své ovoce, i když se často jednalo o překvapivá řešení. Kdo by například čekal, že uzdravený Olda Chod zůstane na lavičce, nebo že hrací plochu o poločase opustí sám nejvyšší. Každopádně jednoznačnému výsledku jsme šli naproti velmi dobrou hrou, ve druhém poločase se nám dařilo v koncovce a všichni jsme si zápas užili. Dali jsme pěkné góly po pěkných akcích, jednoznačně nejkrásnější byla však dělovka Pepy Jeřábka, za kterou se brankář hostů ohlíží možná ještě teď. To, že se Pepa trefil LEVOU nohou je pro nás jen další příjemný bonus. Místo popisu ostatních gólů uvedu pouze  ”kanadské bodování”. Beneš R. 5+1, Malý 2+4, Hozman 1+5, Beneš J. 2+2, Stulík, Jeřábek, Brož, vlastní 1+0, Frýzek, Šiška 0+1.

Slovo trenéra: Tento zápas se hodnotí jednoduše… pochvala samozřejmě směřuje za 5-ti gólovým Bobem Benešem, v utkání se také velmi činili V. Hozman a Jarda Guru Malý. U soupeře bylo sympatické, že se neuchyloval k zákeřným faulům i za velmi nepříznivé stavu a utkání dohrál ve vší slušnosti. Teď nás čekají 3 důležité utkání, na která je třeba se zodpovědně připravit a jít si za svým cílem.

Branky: 7. Hozman Václav, 11. Stulík Ladislav, 23. a 56. Beneš Jan, 38. Brož Karel, 46. a 60. Malý Jaroslav, 52., 59., 72., 76. a 89. Beneš Robert, 74. vlastní, 77. Jeřábek Josef.

Rozhodčí: Bureš Jiří.ŽK: 1:1. Diváků: 70

Sestava: Sládek (65. Doubek) – Frýzek, Mourek (45. Špírek), Jeřábek – Stulík (70. Šimáček), Malý, Šiška, Brož – Hozman, Beneš R., Beneš J. (70. Štěpán)