Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

Chanovice – Žichovice 2 : 2 (2 : 1) na PK 1 : 3

1. Duben 2012 | Publikoval | V rubice Aktuality

V dalším mistrovském zápase na hřišti Chanovic se Žichovice musely obejít bez bojanovických Švehly a Hozmana. Prvního do zápasu nepustila nemoc a druhý upřednostnil dres Malého Boru. Nastoupit už naopak mohl hrající trenér Jarda Malý, který se vyléčil z nemoci neznámého původu.

Stejně jako před týdnem vstoupili hráči v zelených dresech s logem KP Cars do zápasu vlažně a domácí je přehrávali především důrazem a chutí do hry. Žichovičtí byli všude druzí a většina míčů se ztrácela v oblacích. Na vedoucí gól domácího Michala Poleny  ještě Žichovice dokázali odpovědět, když se po rohu R.Beneše prosadil hlavou Brož. Domácí však zaslouženě první poločas vyhráli díky přesné střele Davida Pavlovského.

Druhý poločas nastoupilo na hřiště jiné družstvo Žichovic. Zlepšeným nasazením a kombinacemi po zemi dostali žichovičtí soupeře pod soustavný tlak. Vyústěním jejich snahy byl perfektně provedený přímý kop Roberta Beneše a vyrovnání. Domácím docházely síly a Žichovice se hnaly za vítězstvím. Obrovské šance promarnili Honza Beneš a Brož, dobrých střeleckých pozic nevyužil ani Stulík. Zápas tak po devadesáti minutách skončil remízou.

Na penalty Žichovice potřetí v řadě vyhráli a vzhledem ke druhému poločasu získaly zasloužený bod navíc. Před velmi dobrou návštěvou s přehledem odřídil zápas rozhodčí Cihlář. Děkujeme fanouškům za podporu a zveme je  na příští týden, kdy se v neděli od 15.00 představí na žichovickém hřišti lídr soutěže ze Spáleného Poříčí.

Branky: Polena, Pavlovský – Brož, Beneš R., diváků 150, ŽK 3:4, rozhodčí Cihlář

Sestava Žichovic: Sládek – Štěpán, Malý, Jiřík, Frýzek – Beneš J., Barborka (75.Jeřábek), Šiška, Brož – Špírek (46.Stulík), Beneš R.

Zápis je s jedním komentářem