Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

PŘÁTELSKÉ ZÁPASY

11. Únor 2012 | Publikoval | V rubice Uncategorized

11.2. ŽICHOVICE – OSEK B 3 : 4 (2 : 2)

Na těžkém terénu v mrazivém počasí a v hooodně slátané sestavě se za domácí dvakrát prosadil Václav Hozman a jednou Jan Beneš.

12.2. HC ŽICHOVICE – HC ENDURO TEAM 14 : 18 (4:5, 4:6, 6:7)

V Sušici nestačil náš nově složený hockey team na dobře promazaný Enduro team. Ztráceli jsme v počtu (zranění některých opor), rychlosti (tupé brusle) i kvalitě (trénink?). Krokem do neznáma bylo  angažování Wayne Freemana a jeho následovníka Little Big Maria Freemana, nakonec ale své kvality prokázali, stejně jako  Hozman family team pocházející z kanadsky znějící vesnice New Bojanovice (čti njúboudžanovice). Málokterý hokejový odborník si zatím uvědomil, že ze stejné obce pochází i slavný defenzivní pilíř Zdeno Švehla.  Ani jeho angažování do útoku dnes nestačilo. Z kmenových hráčů se do statistik zapsali např. Joe Little, Charlie Brodzak či Larry Peacock, ale jak již bylo několikrát řečeno, na soupeře to dnes bylo málo. A před námi tak stojí velká výzva v podobě odvety.

18.2. ŽICHOVICE – BĚLČICE  nehráno pro nezpůsobilý terén

25.2. ŽICHOVICE – CEHNICE  4 : 1 (3 : 1)

Proti snaživému, ale na konci soustředění již unavenému, soupeři nám stačil k vítězství průměrný výkon. Branky domácích stříleli Hozman, Barborka, Stulík a Švehla. Sestava: Doubek, Brož, Šedivý, Frýzek, Štěpán, Jeřábek, Malý, Stulík, R.Beneš, Barborka, Hozman (střídali Sládek, J.Beneš, Šiška, Švehla, Mourek)

3.3. ST. MARTIN – ŽICHOVICE  4 : 4 (2 : 2)

Na umělé trávě ve Strakonicích jsme sehráli kvalitní utkání se soupeřem z Rakouska s českými hráči Kočím a Šedivým. Zápas přinesl mnoho šancí na obou stranách a skončil zaslouženou remízou. Žichovické branky stříleli Jan Beneš, Špírek, Brož a Švehla. Sestava: Sládek, Brož, Mourek, Barborka, Štěpán, Beneš J., Malý, Frýzek, Stulík, Špírek, Švehla (střídali Jeřábek, Šiška, Jiřík)

4.3. ŽICHOVICE – DRAŽEJOV  5 : 0 (2 : 0 )

V dalším přípravném zápase se nám podařilo herní převahu vyjádřit i střelecky. Branky Žichovic Brož 2x, Hozman, Špírek, vlastní. Sestava: Doubek, Špírek, Mourek, Švehla, Frýzek, Pařízek, Šiška, Barborka, Stulík, Jiřík, Hozman (střídali Jeřábek, Malý, Beneš J., Brož, Štěpán)

10.3. ŽICHOVICE – DLOUHÁ VES  2 : 4 (1 : 4)

V rámci soustředění jsme se utkali s týmem z Dlouhé Vsi, který byl nakonec nad naše síly. Především v prvním poločase byli hosté  velmi efektivní a trestali nás z rychlých protiútoků. Obě branky domácích vstřelil Robert Beneš. Sestava: Doubek, Brož, Mourek, Frýzek, Štěpán, Beneš J., Malý, Barborka, Beneš R., Švehla, Špírek (střídali Hozman, Pařízek, Jeřábek, Šiška)

11.3. HRÁDEK U SUŠICE – ŽICHOVICE  2 : 1 (1 : 0)

Další přípravný zápas jsme sehráli v Hrádku a po vyrovnaném průběhu nakonec odešli poraženi. Branku Žichovic vstřelil Václav Hozman. Sestava: Sládek, Brož, Jiřík, Šiška, Štěpán, Beneš J., Malý, Beneš R., Špírek, Jeřábek, Švehla (střídali Hozman a Pařízek)

17.3. ST. MARTIN – ŽICHOVICE  7 : 2 (4 : 1)

Odveta remízového utkání ze Strakonic nám na půdě rakouského “zweiteklassového” týmu nevyšla. Po hezkém výletě jsme byli k domácím velmi pohostinní na hřišti, ale oni nám to vrátili i s úroky mimo hřiště. Branky Žichovic vstřelili Jirka Frýzek a Robert Beneš. Sestava: Sládek, Brož, Frýzek, Šiska, Jeřábek, Beneš J., Malý, Pařízek, Barborka, Beneš R., Špírek (střídal Doubek)

Zápis je s jedním komentářem