Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

Žichovice – Losiná 1 : 4 (0 : 2)

3. Červen 2012 | Publikoval | V rubice Aktuality

V předposledním domácím zápase jsme se pokusili zlomit černou sérii čtyř proher v řadě, ale proti neoblíbenému soupeři z plzeňského předměstí jsme tradičně neuspěli. Vedení klubu se v týdnu rozhodlo pro nový impuls a na lavičce tak dnes velel staronový kouč Lukáš Mourek. Přestože výsledek je krutý, na hře domácích bylo vidět snahu o úspěch, ale fotbalový bůh se asi zrovna zdržuje v soběšickém chrámu šoubyznysu a na nás nemá čas.

Do prvního poločasu jsme vstoupili aktivně, ale první návštěva hostů před naším pokutovým územím vyústila v křížnou střelu, na kterou brankář domácích nestačil zareagovat. Žichovice poté dlouho nepoštěly hosty na svou půli, ale zahazovali neuvěřitelné množství šancí. Šiška trefil břevno, Jiřík tyč, Špírka vychytal Kreuzman a Polan z malého vápna minul branku Losiné  a to zdaleka neuvádím všechny příležitosti domácích. Ale jak už to tak bývá, nedáš, dostaneš. Nejdříve hosté z protiútoku trefili břevno, ale pak už potrestali nedůrazný odkop domácích a do šatny tak odcházeli s dvoubrankovým vedením.

Po přestávce se obraz hry příliš nezměnil. Hosté spoléhali na rychlé protiútoky a výbornou formu útočníků Hajšmana a Fremra, domácí se tlačili do koncovky, ale nebylo jim přáno. Když už ze standartní situace snížil Jiřík, vzápětí jsme neuhlídali rozehraný přímý kop Losiné a opět to bylo o dvě branky. Při hře vabank zahodili naši útoční hráči několik příležitostí a opět jsme byli potrestáni z rychlého brejku, kdy hosté upravilio na konečných 1:4. Bojovný výkon Žichovic na body nestačil ani tentokrát, ale rozhodně se se soutěží nechceme rozloučit takto hrozivou sérií porážek, přestože jsme díky ostatním výsledkům již zachráněni.

Slovo trenéra: Ačkoli to podle výsledku nevypadá , byli jsme po celý zápas jasně lepším týmem. Stejně jako v utkání s Hradešicemi jsme drželi soupeře na jejich obranné polovině a hosté hráli pouze na breaky, kdy ze 6-ti střel na branku vsítili 4 góly ! My jsme bohužel ze stále územní převahy vytěžili 10 šancí, ale proměnili jsme pouze 1. Fotbal se hraje na góly a tak hosté z minima vytěžili maximum a odvezli si všechny body. I přes porážku musím všem hráčům poděkovat za předvedený výkon, který byl plný bojovnosti, nasazení a touze po vítězství.

Branky: Jiřík – Fremr, Hajšman, Tančous Pavel, Tančous Petr, rozhodčí Hudeček, diváků 80, ŽK 2:1, ČK 1:0 (J.Beneš)

Sestava Žichovic: Doubek – J.Beneš, Jiřík, Barborka, Frýzek – Brož (70.Stulík), Malý, Šiška, Polan – Špírek (75.Jeřábek), R.Beneš

Zápis je s jedním komentářem