Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

HRADEŠICE – ŽICHOVICE 0 : 1 (0 : 1)

20. Březen 2013 | Publikoval | V rubice Áčko, Aktuality, Mistráky

V minus pěti stupních jsme nastoupili na dobře připraveném hřišti ve Velkých Hydčicích proti Hradešicím, se kterými se nám dlouhodobě získávat body nedaří. Nemoc do zápasu nepustila Radima Šišku, už během prvního poločasu odstoupil těžce zraněný Robert Beneš a Lukáš Mourek. Druhý poločas nedohrál Karel Piller a jen se sebezapřením Honza Jiřík a další. Přesto jsme díky bojovnému výkonu a výborném dnu Jaromíra Hlaváče získali velmi cenné tři body. Ty poprvé s námi slavil nový trenér Karel Krejčí a pět nových hráčů, kteří se dostali do sestavy.

Úvod zápasu byl rozháraný a Žichovice se dostaly pod tlak domácích, kteří jsou v tabulce 1.B třídy o hodně výše. Především při standartkách nás několikrát podržel Rojík, i když jednu jeho chybu při rozehrávce mohli hradešičtí potrestat. Nestalo se a udeřilo na druhé straně. Hlaváč, který na hrotu nahradil R.Beneše,  poslal pas Polana nechytatelně pod břevno. Domácí se vrhli do útoku, ale do poločasu branku hostů výrazněji neohrozili.

Po poločase už to bylo jiné a při žichovických několikrát stálo štěstí, když Hradešice z jasných pozic několikrát netrefily branku. Žichovice hrozily z rychlých protiútoků, ale až do konce měly na mysli hlavně defenzivu, která jim tentokrát, a doufejme, že ne naposled, přinesla body. Zápas s přehledem odřídil rozhodčí Fillinger. Děkujeme fanouškům, kteří nás i v mrazivém počasí přijeli povzbudit.

Branka: J.Hlaváč

Sestava: Rojík – Mourek (35. Štěpán), Jiřík, Frýzek, Piller (80. Barborka) – Brož (90, Špírek), Polan, Bálek, Harant, Hlaváč – R. Beneš (20. Novotný)