Žichovice – Nýrsko 1 : 0 (0 : 0)

16. Srpen 2014 | Publikoval | V rubice Aktuality

V prvním domácím zápase v 1.A třídě jsme po zodpovědném výkonu získali proti kvalitnímu soupeři další tři body.

První poločas začal opatrně z obou stran a diváci viděli jen minimum šancí. Hosté však měli územní převahu a uplatňovali svou zkušenost. Vyložené šance však v prvním poločase k vidění nebyly. Smolným byl tento poločas pro Pavla Bálka a Honzu Beneše, kteří opustili hřiště na nosítkách.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s tím, že hrají proti výbornému soupeř a k úspěchu může vést jen bojovný výkon. Zlepšené hra krajních záložníků Butnara a Špírka vedla k výrazné převaze domácích a mnoha brankovým příležitostem. Butnara vychytal brankář hostí a Hlaváč dvakrát těsně minul. Vzhledem k druhému poločasu zasloužené vítězství domácích zařídil v nastaveném čase po rohu Butnara staronový kapitán Frýzek.

Branka: 90.Frýzek, rozhodčí Konig,Komanec, Čermák, delegát Harmady, ŽK 2:2, ČK 0:1 (85 Gyorgy za kritiku rozhodčího), diváků 117 platících

Sestava: J.Rojík – L.Mourek, J.Frýzek, P.Bálek (15. M.Špírek), A.Štěpán – J.Beneš (30. J.Bálek), R.Beneš, M.Šinál, R.Šiška (90.K.Brož), I.Butnaru - J.Hlaváč, připraveni Š.Doubek,J.Šimáček, J.Jiřík