Žichovice – Chodský Újezd 3 : 3 (1 : 1) PK 3 : 5

8. Srpen 2015 | Publikoval | V rubice Aktuality

V úvodním kole nové ho ročníku 1.A třídy jsme pod vedením nového trenéra Tomáše Čakrta a se čtyřmi posilami v základní sestavě odehráli divácky atraktivní zápas, kterému ve velkém horku nechybělo nasazení a kvalita. Přestože jsme byli celý zápas lepším týmem, získali jsme nakonec jen bod. Důvody byly dva, neproměnili jsme své šance a neuhlídali dvojici nejlepších hráčů soupeře P.Pikl, Chval.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned v úvodu jsme měli jít do vedení, ale Musil, Šiška a Kuncl ve svých šancích selhali. Ujala se tak až střela nového kapitána Jiřího Benedikta, která skončila přesně u tyče hostujícího brankáře. Z vedení jsme se však dlouho neradovali, neboť Petr Pikl přešel přes čtyři domácí hráče a po jeho přihrávce vyrovnal Chval.

Po přestávce jsme měli výraznou herní převahu, ale do vedení se dostali hosté. Další přihrávku P.Pikla proměnil Opava a hosté vedli. Zaslouženého vyrovnání se domácí dočkali po spolupráci Musila a Šišky. Třináct minut před koncem jsme se dostali do vedení po vydařené akci Špírka. Hostům však na vyrovnání stačila minuta. P.Pikl přehodil brankáře Landu a stanovil tak konečný výsledek zápasu.

V penaltovém rozstřelu byli hosté stoprocentní a díky zaváhání Šišky v první sérii si připsali bonusový bod navíc. Penalty za domácí proměnili Špírek, P.Bálek a Frýzek.

Branky: J.Benedikt, R.Šiška, M.Špírek – P.Chval, F.Opava, P.Pikl, rozhodčí Kafka, ŽK 1:1, diváků 80

Sestava domácích: Landa Jan  - Mourek Lukáš (46. Beneš Robert), Bálek Pavel  (ŽK),  Frýzek Jiří , Linhart Martin (67. Malý Jaroslav) -  Beneš Jan (56. Špírek Marek),  Bálek Josef , Benedikt Jiří , Musil Ondřej (83. Šimáček Jiří), Kuncl Petr – Šiška Radim