Kdyně – Žichovice 1 : 0 (0 : 0)

1. Říjen 2016 | Publikoval | V rubice Aktuality

Zápas ve Kdyni jsme nezvládli a laxním přístupem jsme domácím nabídli výhru, pro kterou si nakonec díky penaltě čtvrt hodiny před koncem došli. My jsme odhodlání poprat se o dobrý výsledek nechali v kabině, domácí jsme podcenili a většina hráčů zahrála pod své možnosti. I takový zápas občas přijde, lék na zlepšení je jednoduchý – trénink.

V prvním poločase se vyrovnaná hra odehrávala především ve středu hřiště. Domácí střely z dálky naši branku míjely a Landa byl při výbězích pozorný. My jsme se občas dostali i do domácí šestnácky, největší šanci však Hlaváč zakončil bohužel nedůrazně.

V úvodu druhého poločasu jsme se snažili o zlepšení kombinace a hru po zemi, ale vydrželo nám to jen krátce. Přesto jsme z toho vytěžili dvě gólové příležitosti, ale Janda branku těsně minul a Chodova střela skončila na břevně domácí branky. Pak už to spíš než fotbal byla kopaná. Zápas směřoval k bezbrankové remíze, ale my jsme zbytečným faulem darovali domácím penaltu, kterou Janečka se štěstím proměnil. Do konce se pak už kromě zbytečného vyloučení Šimáčka nic nestalo.

Branky: 73. Janeček Milan (PK)

Rozhodčí: Sladký Stanislav – Duda Václav, Jílek Aleš. Delegát: Havlík Václav, 60 diváků, ŽK 2:4,ČK 0:1 (86.Šimáček Jiří)

Sestava: J. Landa [7.0] J. Benedikt [4.0] , O. Musil [4.0] , M. Linhart [3.0] , M. Špírek [2.0] , R. Beneš [2.0] , P. Janda [2.0] , O. Chod [4.0] , J. Hlaváč [2.0] , R. Šiška [2.0] , J. Šimáček [2.0]