Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

Košutka – Žichovice 3 : 1 (2 : 0)

7. Květen 2017 | Publikoval | V rubice Aktuality

Na Košutce jsme na jaře poprvé nezískali ani bod, a to především díky tomu, že domácí své příležitosti dokázali proměnit, ale my nikoliv. Nicméně každá série jednou končí a bude záležet jen na nás, zda se v dalších zápasech na vítěznou vlnu vrátíme.

V prvním poločase jsme nechávali domácím dostatek prostoru pro kombinaci a defenzivní taktika se nám nakonec vymstila. Milan Prchlík měl ze svých dvou šancí alespoň jednu proměnit, Jirka Šimáček měl některé situace na malém vápně řešit jinak a alespoň některá z mnoha střel z dálky měla trefit branku soupeře. Nestalo se a navíc se nám nedařilo zachytávat náběhy domácích za obranu. Hned v úvodu toho využil Liška. Janda dvakrát výborně zasáhl, ale na třetí dorážku do prázdné brány už neměl nárok. Po půlhodině krásně sedl volej Trinerovi a koníčkem poslal domácí do dvoubrankového vedení. Naše laxnost při obou brankách byla bohužel do očí bijící.

Po pauze jsme domácí zamkli na jejich polovině a bylo otázkou času, kdy se prosadíme i střelecky. Stalo se tak po hodině hry, kdy Chalupa krásně posadil míč na hlavu Šimáčka, pro kterého již nebyl problém skórovat. Zápas se rozhodoval v závěrečné čtvrtině. Při našem drtivém tlaku se několikrát vyznamenal brankář Frýdl, dvakrát rozhodčí odpustil domácím penaltu, ale přesto jsme měli vyrovnat. Po gólu volala především stoprocentní šance Prchlíka, který sám před brankou trefil jen ležícího brankáře domácích. To se nám vymstilo a domácí po našem rohu založili protiútok, na jehož konci přesně zakončoval Kovařík.

Branky: Liška, Triner, Kovařík – Šimáček, rozhodčí Kanta, ŽK 1:2, diváků 120

Sestava: P.Janda – L.Mourek, D.Staněk, P.Bálek (71.J.Beneš), L.Černý – M.Špírek (46.O.Chalupa), R.Beneš, R.Šiška, M.Prchlík, M.Linhart – J.Šimáček

Zápis je s jedním komentářem