Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

MOCHTÍN – ŽICHOVICE 1 : 3 (1 : 1)

26. Květen 2013 | Publikoval | V rubice Aktuality

V souboji dvou na jaře nejúspěšnějších týmů mohli domácí v případě úspěchu slavit postup, hosté naopak udělat další krok k záchraně v soutěži. Žichovice byly nakonec úspěšnější a prodloužily vítěznou sérii na tři zápasy.

O úvodních minut bylo jasné, že na tak kvalitního soupeře zatím ještě Žichovice nenarazily. Mochtín není první náhodou a hosté se v první půlhodině většinou jen bránili. Poctivá defenziva a rychlé protiútoky už svěřencům trenéra Krejčího mnohokrát přinesly úspěch a nejinak tomu bylo i dnes. Výstavní uličku Štěpána zakončil sám před brankářem Šiška a hosté vedli. V poslední minutě prvního poločasu však propadla žichovická levá strana a kapitán domácích Dolejš brankou do šatny vyrovnal.

Do druhého poločasu vstoupili žichovičtí aktivněji a začali domácí přehrávat. Obraz hry se projevil i na vývoji skóre. Po deseti munutách byl faulován Hlaváč, ale penaltu zahodil Robert Beneš. Nakonec ho to však mrzet nemuselo. Vzápětí založil krásnou akci, na jejímž konci byl centr Hlaváče a zakončení Polana do odkryté branky. Domácí hrozili jen ze standartních situací, ale obrana hostů v čele s výbornými Jiříkem a Rojíkem odolala. Pojistku na vítězství hostů přidal po další ukázkové akci Hlaváč, který hlavou zužitkoval centr Roberta Beneše. Žichovice tak mohli slavit další zasloužené vítězství.

Branky: Dolejš – Šiška, Polan, Hlaváč, rozhodčí Kastl, Mazanec, Bína

Sestava Žichovic: Rojík – Mourek, Jiřík, Frýzek, Štěpán – Harant (88.Beneš J.), R.Beneš, Šiška, Bálek (85.Piller) , Polan (80.Špírek) – Hlaváč

TRÉNINKY STŘEDA, PÁTEK OD 18.00

Trénink-jaro-2-2013

 

 

Zápis je s 7 komentáři