Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

ZIMNÍ PŘÍPRAVA

7. Leden 2012 | Publikoval | V rubice Uncategorized

Zdravím všechny současné, minulé i budoucí fotbalisty Žichovic. Příprava na jarní část sezóny začne 21.1. v 10.00 na hřišti v Žichovicích. Zde se dozvíte podrobnosti.

Pokud si potřebujete plánovat nějaké akce s výrazným předstihem, tak vám mohu nastínit už teď, jak to bude vypadat. S venkovními tréninky počítejte první měsíc v pátek od 17.00 a v sobotu od 10.00. Čtyři lekce spinningu v Sušici budou vždy v pondělí od 18.00, čtyři herní tréninky ve středu od 18.00 v hale ve Volenicích. Od konce února budeme trénovat jen v Žichovicích v úterý a v pátek od 17.00.

Sehrajeme osm přípravných zápasů, pětkrát na domácím hřišti. Většina zápasů bude v sobotu od 14.00, první odehrajeme v sobotu 11.2.doma. S náročnějším víkendem počítejte od pátku 17.2 do neděle 19.2., kdy vyvrcholí první část přípravy. O víkendu 3-4.3. sehrajeme dvě utkání v sobotu i v neděli. Herní soustředění s ubytováním na hřišti bude od pátku 9.3. do neděle 11.3. Během tohoto víkendu sehrajeme také dva zápasy. Na generálku týden před mistráky vyjedeme 17.3. do Rakouska.

Kromě volenické (popř. žichovické) haly a sušického spinningu nás o posledním lednovém víkendu čekají běžky v Železné Rudě a v neděli po obědě po prvním přáteláku hokejový zápas Staří x Mladí na zimáku v Sušici (bez výzbroje). Součástí přípravy je i účast na plese (viz níže).

Doporučujeme vám s Jardou, aby ste nepodcenili individuální část přípravy před oficiálním začátkem. Celkový přehled přípravy dostanete na prvním srazu a pak ho sem vyvěsím.

Přidávám slíbený přehled přípravy a docházku, kterou budu samozřejmě aktualizovat.

ZIMNÍ PŘÍPRAVA

Docházka-zima-2012 1.část (UKONČENO)

Docházka-zima-2012-2 2.část

Zápis je s 12 komentáři